Vysoká flexibilita a znalosť čo zákazník chce!

PAN-DUR chladiaci nábytok v novej predajni REWE Dreschmann & Ludwig

 

 

 

Aj fasáda z dreva, hliníka a skla predajne so zážitkom z nakupovania s plochou 1850 m2 pôsobí elegantne a odzrkadľuje vysokú kvalitu. Na zariadenie interiéru ďalších obchodov s potravinami už dostali majitelia mnoho cenných podnetov a preto v otázke zariaďovania nových priestorov chladiacim nábytkom majú jasnú predstavu. Plánujú implementovať chladiaci nábytok rady PURE cool firmy PAN-DUR.

 

Rozhodli sa pre polovysoké chladiace vitríny a mraziace vane rady PURE cool o firmy PAN-DUR. Obzvlášť impozantný bol vysoký stupeň individuality v dizajne pre Dreschmann & Ludwig v kombinácii s kvalitným vzhľadom a energetickou účinnosťou. Dokonalé farebné prispôsobenie chladiacich vitrín a ich osvetlenie korešpondujúce s konceptom samotného obchodu bol len začiatok. PAN-DUR vyrába všetky sklenené prvky pomocou najmodernejších technológií. To umožnilo špeciálne riešenie pre inštaláciu gondoly. Priestor medzi dvoma polovysokými chladiacimi vitrínami PURE cool semi-S bol uspôsobený ako garáž pre zásobovací vozík. Výhody takého parkovacieho miesta sú zrejmé. Tovar je rýchlo na mieste a už nič nezavadzia v uličkách.

 

Svojou precíznou starostlivosťou o tento chladiaci nábytok vyjadrujú zamestnanci predajne svoju nadmieru spokojnosť s daným konceptom.

 

Dreschmann & Ludwig plánujú aj vo svojom treťom obchode REWE, v bývalom supermarkete Tengelmann Kaiser na hlavnej ulici v Langenfelde, ktorý je v súčasnosti v rekonštrukcii, uplatniť riešenie šité na mieru od spoločnosti PAN-DUR.