PAN-DUR Cooling

PAN-DUR Glass

PAN-DUR Servis

PAN-DUR Automotive

Oblasti pôsobenia spoločnosti PAN-DUR zahŕňajú vývoj, výrobu a predaj nadčasového chladiaceho nábytku a kryty pre chladiaci nábytok určený do maloobchodných predajní so zameraním na najnovšie technológie a energetickú účinnosť. Zvýšenie pridanej hodnoty v sektore chladenia na maloobchodných trhoch s potravinami v porovnaní s maloobchodným on-line predajom – s priamym zameraním prostredníctvom inovatívnych systémov skla, digitálnych médií a dizajnu osvetlenia na optimalizáciu príťažlivosti pre zákazníkov, emocionálneho vplyvu a pripravenosti na nákup.

Veľký dôraz kladie PAN-DUR na oblasť spravovania skla (PAN-DUR Glass), čím umožňuje výrobu inovatívnych sklenených prvkov pomocou najnovších technológií a ponúka tak maximálnu flexibilitu a rýchle reakčné časy.

Časť skupiny PAN-DUR Servis zahŕňa celý rad služieb spojených s montážou, údržbou a prípadných opráv produktov dodávaných spoločnosťou PAN-DUR.

 

 

4 oblasti pôsobenia

 

PAN-DUR Cooling

 • Vývoj, výroba a predaj nadčasového chladiaceho nábytku a kryty pre chladiaci nábytok určený do maloobchodných predajní so zameraním na najnovšie technológie a energetickú účinnosť. Zvýšenie pridanej hodnoty v sektore chladenia na maloobchodných trhoch s potravinami v porovnaní s maloobchodným on-line predajom – s priamym zameraním prostredníctvom inovatívnych systémov skla, digitálnych médií a dizajnu osvetlenia na optimalizáciu príťažlivosti pre zákazníkov, emocionálneho vplyvu a pripravenosti na nákup.
 • Vývoj jedinečných konceptov a vzhľadu chladených a mrazených úsekov maloobchodných predajní – poradenstvo, plánovanie, implementácia a údržba.
  Sídla: Horbourg-Wihr (Francúzsko), Rožňava (Slovensko)

 

PAN-DUR Glass

Vývoj, výroba a predaj sklenených prvkov s najnovšími technológiami zameranými na energetickú účinnosť a nadčasový dizajn skla a svetla.

Sídlo: Ilmenau (Nemecko)

 

 

PAN-DUR Servis

Montáž, údržba a servis produktov dodaných spoločnosťou PAN-DUR

Sídla: Boxberg (Nemecko), Horbourg-Wihr (Francúzsko), Rožňava (Slovensko)

 

 

PAN-DUR Automotive
Vývoj, výroba a predaj technických textilných produktov pre interiéry vozidiel, spĺňajúce vysoké nároky.

Sídla: Osterburken (Nemecko), Rožňava (Slovensko)

 

Ďalšie sídla v Európe:

 • PAN-DUR SAS
  Predajné oddelenie vo Francúzsku pre oblasť PAN-DUR Cooling
  Sídlo: Horbourg-Wihr (Francúzsko)
 • PAN-DUR s.r.o.
  Výroba a predajné oddelenie na Slovensku pre oblasti PAN-DUR Automotive, PAN-DUR Cooling a PAN-DUR Service
  Sídlo: Rožňava (Slovensko)