Partnerstvo na najvyššej kvalitatívnej úrovni

Dizajn chladiaceho nábytku od spoločnosti PAN-DUR v novom obchodnom dome EDEKA

 

 

Autentickosť a individualita boli a sú od doby starého otca základnými kameňmi obchodnej politiky rodinnej firmy Spiegel. Nová predajňa EDEKA je jasným dôsledkom zjednotenia tradícií a súčastných trendov.

Za 7 mesiacov výstavby bola lokalita Lange Laeng 2 v meste Kist, ktorá má výhodnú polohu, premenená na úplne nový a moderný obchodný priestor so zameraním sa na zážitok z nakupovania. Srdcovkou a zároveň magnetom na zákazníka je samostatná pekáreň, ktorej história siaha do čias starého otca 3 bratov Spiegel. Súčasťou je aj kaviareň s kapacitou 40 miest a vonkajším priestorom, ktorý je otvorený 7 dní v týždni. Obchodný dom predstavuje významný bod na mape obchodných domov v Kiste.

Na predajnej ploche o 700 až 1200 metrov štvorcových, môžete nájsť prvotriednu tematicky orientovanú prezentáciu tovarov. V časti predajne s chladeným tovarom zabezpečuje optimálnu teplotu a dlhotrvajúcu čerstvosť viac ako 40 metrov mraziacich vaní rady PURE cool LUX Slide a približne 30 metrov prístenných chladiacich regálov rady PURE cool Door T. Futuristický dizajn za pomoci skla a svetla sprevádza zákazníkov širokým sortimentom tovaru. Dnes sú najviac prezentované bezlepkové a bezgluténové výrobky, vegánske potraviny a bioprodukty už samozrejmosťou.

Najvyššia energetická účinnosť prostredníctvom chladenia a osvetlenia chladiaceho a mraziaceho nábytku PAN-DUR spĺňajú najambicióznejšie normy energetickej udržateľnosti.

Generálny riaditeľ spoločnosti Thomas Spiegel vyjadruje nesmiernu spokojnosť s týmto partnerstvom: „Cieľom nášho stavebného projektu bola kompletná reorganizácia obchodov Edeka. Na jednej strane sme chceli moderný vzhľad a na druhej strane nadčasové predajné priestory s možnosťou vhodne a atraktívne prezentovať široký sortiment produktov. Pre náročnú realizáciu nášho projektu predstavuje firma PAN-DUR so svojim špičkovým chladiacim nábytkom s energetickou účinnosťou a dizajnom toho správneho partnera.“

Nové mraziace vane od firmy PAN-DUR: PURE cool LUX Slide

Nové prístenné chladiace vitríny od firmy PAN-DUR s kyvnými dverami z izolačného bezpečnostného skla: PURE cool DOOR T